Een aantal dagen geleden kwam er weer een leuk pakketje in de bus, de Goodie Goodness box! En dit keer staan er weer een aantal leuke, praktische items in. Hoewel ik een beetje twijfel over het abonnement, maakt dit cadeau het wel weer goed!
Het doosje bij het openmaken. Sinds deze maand gaat het via incasso i.p.v. PayPal en daar kregen we een bedankje voor. En dit zat er in:
Een armbandje met een sterretje eraan. Ik denk dat het niet echt iets voor mij is, maar het is wel een leuk gebaar! En schattig.
Nog een leuk extraatje: een notitieboekje met blanco pagina en een speciale cover met een print. Daarbij zitten magneten, dus die gaan op de koelkast of het whiteboard in de keuken! Met dezelfde patroontjes.
En nu waar het eigenlijk om gaan: een verhaal over de ontwerpers en natuurlijk… het verhaal achter de producten! Oh, ik zie trouwens nu dat het armbandje ook bij de producten hoort. Excuses! Dus alleen het notitieboekje en magneetjes zijn het cadeautje, maar ook dat is erg leuk.
Ansichtkaarten! Simpel, maar daarom juist erg leuk. Van speciaal papier, volgens mij. Ik houd gewoonweg van quotes!
En een leuke tas met weer een mooie quote. Erg handig om spulletjes in te bewaren. Â Ook simpel, maar toch mooi!
De Goodie Goodness box is verkrijgbaar voor €22,50 inclusief verzendkosten per maand.
Ik vind de box altijd nogal prijzig voor wat je krijgt, maar de producten zien er wel erg mooi uit!
Eens Tisha, maar ik word ook altijd erg gelukkig van het hele pakketje, het openen, de verrassing en het totale met zorg ingepakte plaatje. Beter dan een glas wijn of bonbon in mijn geval ;-) en daar heb ik graag een paar euro extra voor over. Ergo, we betalen voor een beleving, helemaal anno 2014!